2019-2020 EĞİTİM - ÖĞRETİM DÖNEMİ BAHAR YARIYILI ARA SINAV DUYURUSU

11 Mayıs 2020 Pazartesi

SEVGİLİ ÖĞRENCİLERİMİZ
 
        Üniversitemiz Senatosu tarafından önlisans ve lisans programlarında pandemi dönemi eğitim öğretim süreçlerine ilişkin 2019-2020 eğitim öğretim dönemi bahar yarıyılı akademik takviminde güncelleme yapılması nedeniyle;
        Türk Dili II, Atatürk İlkeleri ve İnkılap Tarihi II derslerinin vize ve mazeret sınavlarının online sınav şeklinde yapılmasına karar verilmiştir. Türk Dili vize sınavı 31 Mayıs 2020 saat: 08.30, Türk Dili II  mazeret sınavı 10 Haziran 2020 saat: 08.30, Atatürk İlkeleri ve İnkılap Tarihi II  vize sınavı 31 Mayıs 2020 saat: 13.30, Atatürk İlkeleri ve İnkılap Tarihi II mazeret sınavı 10 Haziran 2020 saat: 13.30'da Google Classroom üzerinden online olarak gerçekleştirilecektir
Türk Dili II dersi için sınıf  kodu mzfn5wn  ve Atatürk İlkeleri ve İnkılap Tarihi II Dersi için sınıf kodu 7qprdtx 
        Ayrıca  Ortak Zorunlu Yabancı Dil II  (İngilizce),  dersinin ara sınavları eş zamanlı olmayan sınav şeklinde 2 Haziran 2020 günü 08.00-24.00 saatleri arasında online yapılacaktır.
         Diğer derslerin de ara sınavları ödev, sunum ve online sınav olarak yapılacaktır.
         Bu süreçte Üniversitemizin ve Okulumuzun WEB sayfalarını takip ederek, Danışman ve Ders Hocalarınızla irtibata geçerek sorularınıza cevap bulabilirsiniz.
        Başarılar ve Sağlıklı Günler Dileriz.
                          
                                                                                                        Prof.Dr.Fatih İSLAMOĞLU
                                                                                                                                                                     Müdür

 
TBMYO 2019-2020  BAHAR DÖNEMİ ONLİNE ARA SINAV ÇİZELGESİ
Program Dersin Kodu-Adı Classroom Kodu
(http://claasroom.google.com/h adresine girilerek sağ üst köşedeki (+) artı simgesine tıklanıp, sınıfa katıl seçildikten sonra gelen koddur)
Dersin Öğretim Elemanı Ara sınav şekli Sınavın Tarihi ve Saati
Kimya Teknolojisi KTE108-Kalite Yönetimi kdtbrpe Dr.Öğr.Üyesi Kaan KARAOĞLU Online / Eş Zamanlı Ara sınav:30 Mayıs 2020 Saat 13:00
Mazeret Sınavı:
10 Mayıs2020 Saat 11:00
 
Kimya Teknolojisi KTE112-Çevre Kimyası fur4zu4 Dr.Öğr.Üyesi Kaan KARAOĞLU Online / Eş Zamanlı Ara Sınav: 30.05.2020
Saat 15:00
Mazeret Sınavı: 10.06.2020 Saat 15:00
 
Elektrik YBD110-Yabancı Dil II
YBD102-İngilizce II
ka5r5gt Öğr.Gör. Seher AKTARER Online / Eş Zamanlı Olmayan 02 Haziran 2020 / 08:00-24:00 Saatleri arasında
Elektronik Teknolojisi YBD110-Yabancı Dil II
YBD102-İngilizce II
hrumrmf Öğr.Gör. Seher AKTARER Online / Eş Zamanlı Olmayan 02 Haziran 2020 / 08:00-24:00 Saatleri arasında
Gaz ve Tesisatı Tek. YBD110-Yabancı Dil II
YBD102-İngilizce II
brxeuti Öğr.Gör. Seher AKTARER Online / Eş Zamanlı Olmayan 02 Haziran 2020 / 08:00-24:00 Saatleri arasında
İklimlendirme ve  Soğutma Tek.. YBD110-Yabancı Dil II
YBD102-İngilizce II
brxeuti Öğr.Gör. Seher AKTARER Online / Eş Zamanlı Olmayan 02 Haziran 2020 / 08:00-24:00 Saatleri arasında
Kimya Teknolojisi YBD110-Yabancı Dil II
YBD102-İngilizce II
nzuxo5o Öğr.Gör. Seher AKTARER Online / Eş Zamanlı Olmayan 02 Haziran 2020 / 08:00-24:00 Saatleri arasında
Mekatronik YBD110-Yabancı Dil II
YBD102-İngilizce II
qvm5juv Öğr.Gör. Seher AKTARER Online / Eş Zamanlı Olmayan 02 Haziran 2020 / 08:00-24:00 Saatleri arasında
Su Altı Teknolojisi YBD110-Yabancı Dil II
YBD102-İngilizce II
zja76tn Öğr.Gör. Seher AKTARER Online / Eş Zamanlı Olmayan 02 Haziran 2020 / 08:00-24:00 Saatleri arasında
Geleneksel El Sanatları YBD110-Yabancı Dil II
YBD102-İngilizce II
iyv4bq5 Öğr.Gör. N. Ceren ÇAKMAK BALCI Online / Eş Zamanlı Olmayan 02 Haziran 2020 / 08:00-24:00 Saatleri arasında
Tekstil Teknolojisi YBD110-Yabancı Dil II
YBD102-İngilizce II
z3jdx4a Öğr.Gör. N. Ceren ÇAKMAK BALCI Online / Eş Zamanlı Olmayan 02 Haziran 2020 / 08:00-24:00 Saatleri arasında
İnşaat Teknolojisi  1/A YBD110-Yabancı Dil II
YBD102-İngilizce II
(1a) csnei5f (1b) lccx6kf Öğr.Gör. N. Ceren ÇAKMAK BALCI Online / Eş Zamanlı Olmayan 02 Haziran 2020 / 08:00-24:00 Saatleri arasında
İnşaat Teknolojisi  1/B YBD110-Yabancı Dil II
YBD102-İngilizce II
(1a) csnei5f (1b) lccx6kf Öğr.Gör. N. Ceren ÇAKMAK BALCI Online / Eş Zamanlı Olmayan 02 Haziran 2020 / 08:00-24:00 Saatleri arasında
Makine YBD110-Yabancı Dil II
YBD102-İngilizce II
h4kzpty Öğr.Gör. N. Ceren ÇAKMAK BALCI Online / Eş Zamanlı Olmayan 02 Haziran 2020 / 08:00-24:00 Saatleri arasında
Makine Resim Konstrüksiyon YBD110-Yabancı Dil II m4mo6ra Öğr.Gör. N. Ceren ÇAKMAK BALCI Online / Eş Zamanlı Olmayan 02 Haziran 2020 / 08:00-24:00 Saatleri arasında
Mobilya ve Dekorasyon YBD110-Yabancı Dil II
YBD102-İngilizce II
3crgf77 Öğr.Gör. N. Ceren ÇAKMAK BALCI Online / Eş Zamanlı Olmayan 02 Haziran 2020 / 08:00-24:00 Saatleri arasında
Otomotiv Teknolojisi YBD110-Yabancı Dil II
YBD102-İngilizce II
ywmg5fs Öğr.Gör. N. Ceren ÇAKMAK BALCI Online / Eş Zamanlı Olmayan 02 Haziran 2020 / 08:00-24:00 Saatleri arasında
Yapı Denetimi YBD110-Yabancı Dil II
YBD102-İngilizce II
glajlvl Öğr.Gör. N. Ceren ÇAKMAK BALCI Online / Eş Zamanlı Olmayan 02 Haziran 2020 / 08:00-24:00 Saatleri arasında
Tüm Programlar TDL102- Türk Dili mzfn5wn Öğr.Gör.Salih LAKA Online / Eş Zamanlı Ara Sınav: 31 Mayıs 2020
Saat- 08:30
Mazeret Sınavı: 10 Haziran 2020
Saat-08:30
Tüm Programlar ATA102-Atatürk İlkeleri ve İnkılap Tarihi-II 7qprdtx Öğr.Gör. Emre VARLI Online / Eş Zamanlı Ara Sınav: 31 Mayıs 2020
Saat- 13:30
Mazeret Sınavı: 10 Haziran 2020
Saat-13:30


 
2019-2020 BAHAR YARIYILI UZAKTAN EĞİTİMLE VERİLECEK DERSLER ve ARA SINAV ŞEKLİ  
               
Birim Program Dersin Kodu-Adı T U L Dersin Öğretim Elemanı Ara sınav şekli
TBMYO Geleneksel El Sanatları-1 ELS114-Geleneksel Türk Desenleri 2 2 0 Öğr.Gör. Melike Nur UZUNOĞLU Ödev
TBMYO Geleneksel El Sanatları-2 ELS224-Minyatür 3 0 0 Öğr.Gör. Melike Nur UZUNOĞLU Ödev
TBMYO Geleneksel El Sanatları-1 ENF230-Dekoratif  Yüzey Boyama Teknikleri-2 2 2 0 Öğr.Gör. Melike Nur UZUNOĞLU Ödev
TBMYO Geleneksel El Sanatları-2 ELS216-Dekoratif  Deri Teknikleri-2 3 0 0 Öğr.Gör. Yıldız GENÇ Ödev
TBMYO Geleneksel El Sanatları-1 ELS112-Geleneksel Türk El Sanatları-2 2 2 0 Öğr.Gör. Yıldız GENÇ Ödev
TBMYO Geleneksel El Sanatları-2 ELS220-Geleneksel Türk El Sanatları-4 2 2 0 Öğr.Gör. Yıldız GENÇ Ödev
TBMYO Geleneksel El Sanatları-2 ELS206-Sistem Analizi ve Tasarımı 2 2 0 Öğr.Gör. Bilal BEKAR Ödev
TBMYO Geleneksel El Sanatları-1 ELS110-Dekoratif Süs Eşya Yapım Teknikleri-1 2 2 0 Öğr.Gör. Bilal BEKAR Ödev
TBMYO Geleneksel El Sanatları-1 ENF112-Bilgi ve İletişim Teknolojisi 2 0 0 Öğr.Gör. Bilal BEKAR Ödev
TBMYO Geleneksel El Sanatları-2 ELS232-Nakışta Fantezi Süsleme Teknikleri 2 2 0 Öğr.Gör. Semra TOPÇU Ödev
TBMYO Geleneksel El Sanatları-2 ELS212-Yöresel EL Sanatları -2 3 0 0 Öğr.Gör. Semra TOPÇU Ödev
TBMYO Geleneksel El Sanatları-1 ELS116-Temel Dokuma Teknikleri 2 2 0 Öğr.Gör. Semra TOPÇU Ödev
TBMYO Elektrik -1 ELK102-Alternatif Akım Devreleri 2 2 0 Öğr.Gör. Hüseyin KÖSOĞLU Ödev
TBMYO Elektrik -2 ELK202-Elektrik Enerji İletim ve Dağıtımı 3 0 0 Öğr.Gör. Hüseyin KÖSOĞLU Ödev
TBMYO Elektrik -2 ELK220-Pano Tasarımı ve Montajı 3 0 0 Öğr.Gör. Hüseyin KÖSOĞLU Ödev
TBMYO Elektrik -1 ELK108-Özel Tesisat 2 0 0 Öğr.Gör. Hüseyin KÖSOĞLU Ödev
TBMYO İklim. ve Soğ. Tek. -1 IST102-Ev Tipi Soğutma Sist. 3 0 0 Öğr.Gör. Ahmet Yaşar ÖKSÜZ Ödev
TBMYO İklim. ve Soğ. Tek. -1 IST104-Kaynak Teknolojisi                       1 2 0 Öğr.Gör. Ahmet Yaşar ÖKSÜZ Ödev
TBMYO İklim. ve Soğ. Tek. -2 IST202-Doğalgaz Tesisatı                           1 2 0 Öğr.Gör. Ahmet Yaşar ÖKSÜZ Ödev
TBMYO İklim. ve Soğ. Tek. -2 IST204-Havalandırma Sist. 3 0 0 Öğr.Gör. Ahmet Yaşar ÖKSÜZ Ödev
TBMYO Elektrik -1 ELK106-Elektronik 2 2 0 Öğr.Gör. Ayhan AKÇAİR Ödev
TBMYO Elektrik -2 ELK206-Güç Elektroniği 3 0 0 Öğr.Gör. Ayhan AKÇAİR Ödev
TBMYO Elektrik -2 ELK228 / ELK204-Programlanabilir Denetleyiciler 2 2 0 Öğr.Gör. Ayhan AKÇAİR Ödev
TBMYO Gaz ve Tesisat Teknolojisi -1 GTS108-Meslek Resmi 1 2 0 Öğr.Gör. Ersin HAYDARASLAN Ödev
TBMYO Gaz ve Tesisat Teknolojisi -1 GTS106-Termodinamik 3 0 0 Öğr.Gör. Ersin HAYDARASLAN Ödev
TBMYO Gaz ve Tesisat Teknolojisi -2 GTS208-Havalandırma Sistemleri (Yüksüz) 0 0 0 Öğr.Gör. Ersin HAYDARASLAN Ödev
TBMYO Gaz ve Tesisat Teknolojisi -2 GTS214-Pompalar ve Kompresörler (Yüksüz) 0 0 0 Öğr.Gör. Ersin HAYDARASLAN Ödev
TBMYO Elektrik -1 ELK104-Trafo ve Doğru Akım Makineleri 2 2 0 Öğr.Gör. Hasan TURGUT Ödev
TBMYO Elektrik -2 ELK210-Sensörler ve Transdüserler 3 0 0 Öğr.Gör. Hasan TURGUT Ödev
TBMYO Elektrik -2 ELK212-Sistem Analizi ve Tasarımı 3 0 0 Öğr.Gör. Hasan TURGUT Ödev
TBMYO Elektrik -2 ELK230 / ELK208-Özel Tasarımlı Motorlar 2 0 0 Öğr.Gör. Hasan TURGUT Ödev
TBMYO Gaz ve Tesisat Teknolojisi -1 GTS102-Boru Kaynakçılığı 2 0 2 Öğr.Gör. Hüsamettin DEMİRCAN Ödev
TBMYO Gaz ve Tesisat Teknolojisi -2 GTS212-Sıhhi Tesisat (Yüksüz) 0 0 0 Öğr.Gör. Hüsamettin DEMİRCAN Ödev
TBMYO İklim. ve Soğ. Tek. -1 IST106-Bireysel İklimlendirme Sistemleri 3 0 0 Öğr.Gör. Salih LAKA Ödev
TBMYO İklim. ve Soğ. Tek. -1 MRS110-Teknik Resim 1 2 0 Öğr.Gör. Salih LAKA Ödev
TBMYO İklim. ve Soğ. Tek. -2 IST206-Hidrolik-Pnömatik Sist. 3 0 0 Öğr.Gör. Salih LAKA Ödev
TBMYO İklim. ve Soğ. Tek. -2 IST210-Taşıt İklimlendirmesi                     1 2 0 Öğr.Gör. Salih LAKA Ödev
TBMYO Makine Mühendisliği -3 (Müh.Fak.) MEC304-Otomatik Kontrol 2 2 0 Öğr.Gör. Selçuk GÜVEN Ödev
TBMYO Elektrik -2 ELK228-Programlanabilir Denetleyiciler 2 2 0 Öğr.Gör. Selçuk GÜVEN Ödev
TBMYO Elektrik -1 MBD110 /ELK110-Bilgisayar Destekli Çizim 2 2 0 Öğr.Gör. Selçuk GÜVEN Ödev
TBMYO Gaz ve Tesisat Teknolojisi -1 ELT106-Bilgisayar Destekli Tasarım      1 2 0 Öğr.Gör. Şener ÇİNKAYA Ödev
TBMYO Gaz ve Tesisat Teknolojisi -1 GTS104-Temel Elektrik 3 0 0 Dr.Öğr.Üyesi Celal YELGEL Ödev
TBMYO Su Altı Teknolojisi STP102-Dalış Fiziği 2 0 0 Dr.Öğr.Üyesi Celal YELGEL Ödev
TBMYO Mekatronik-2 MKT210-Proses Kontrol 3 0 0 Öğr.Gör. Yalçın KANAT Ödev
TBMYO Mekatronik-2 MKT220-Gemi Mekatroniği 3 0 0 Öğr.Gör. Yalçın KANAT Ödev
TBMYO Mekatronik-2 MKT202-Mikrodenetleyiciler 2 2 0 Öğr.Gör. Yalçın KANAT Ödev
TBMYO Mekatronik-1 MKT102-Sayısal Elektronik 2 2 0 Öğr.Gör. Yalçın KANAT Ödev
TBMYO Mekatronik-2/Elektronik Tek-2 MKT224 / MKT208/ ELT212-Endüstriyel Robotlar 3 0 0 Öğr.Gör. Yalçın KANAT Ödev
TBMYO Mekatronik-2 ELT202-Sistem Analizi ve Tas. 2 0 0 Öğr.Gör. Burcu ERGÜN Sunum
TBMYO Mekatronik-1 ELK102-Alternatif Akım Devreleri 2 2 0 Öğr.Gör. Burcu ERGÜN Ödev
TBMYO Mekatronik-1 ELT102-Algoritma ve Programlama 3 0 0 Öğr.Gör. Burcu ERGÜN Ödev
TBMYO Mekatronik-2 MKT218/MKT204-Otomatik Kontrol-2 1 2 0 Öğr.Gör. Burcu ERGÜN Ödev
TBMYO Elektronik Tekn.-2 ELT210-Tıbbı Cihaz Teknolojisi 3 0 0 Öğr.Gör. Burcu ERGÜN Ödev
TBMYO Elektronik Tekn.-2 ELT204-Scada Sistemleri (Yüksüz) 0 0 0 Öğr.Gör. Emre VARLI Ödev
TBMYO Elektronik Tekn.-2 ELK228-Programlanabilir Denetleyiciler (Yüksüz) 0 0 0 Öğr.Gör. Emre VARLI Ödev
TBMYO Elektronik Tekn.-2 ELT 218-İleri Mikrodenetleyiciler (Yüksüz) 0 0 0 Öğr.Gör. Emre VARLI Ödev
TBMYO Elektronik Tekn.-1 ELT 106-Bilgisayar Destekli Tasarım 1 2 0 Öğr.Gör. Emre VARLI Ödev
TBMYO Elektronik Tekn.-2 ELT206-Elektrik Motor. Sürücü. 1 2 0 Öğr.Gör. Emre VARLI Ödev
TBMYO Elektronik Tekn.-1 ELT108-Elektronik II 2 0 0 Öğr.Gör. Emre VARLI Ödev
TBMYO Elektronik Tekn.-2 ELT222-Haberleşme Temelleri (Yüksüz) 0 0 0 Öğr.Gör. Şükrü KILIK Ödev
TBMYO Elektronik Tekn.-1 ELT 104-Sayısal Tasarım 3 0 0 Öğr.Gör. Şükrü KILIK Ödev
TBMYO Elektronik Tekn.-1 ELK102-Alternatif Akım Devreleri 2 2 0 Öğr.Gör. Şükrü KILIK Ödev
TBMYO Elektronik Tekn.-1 ELT102-Algoritma ve Programlama 3 0 0 Öğr.Gör. Şükrü KILIK Ödev
TBMYO Elektronik Tekn.-2 ELT214-R/F Tekn. Ve Sayısal Hab. 3 0 0 Öğr.Gör. Şükrü KILIK Ödev
TBMYO Elektronik Tekn.-2 ELK 228-Katı hal Elektroniği  (Yüksüz) 0 0 0 Öğr.Gör. Şükrü KILIK Ödev
TBMYO Denizcilik Fakültesi (*) FİZ120-Electric-Electronics 3 0 1 Öğr.Gör. Şükrü KILIK Ödev
TBMYO Mekatronik-1 MKT104-Bilgisayar Destekli Tas. 2 2 0 Öğr.Gör. Ramazan ÖTÜ Ödev
TBMYO Mekatronik-1 ISG102-İş Sağlığı ve Güvenliği 3 0 0 Öğr.Gör. Ramazan ÖTÜ Ödev
TBMYO Mekatronik-2 MKT206-Hidrolik-Pnömatik-Elektropnömatik 3 0 0 Öğr.Gör. Ramazan ÖTÜ Ödev
TBMYO Mekatronik-2 MKT226-Makine Tasarımı 3 0 0 Öğr.Gör. Ramazan ÖTÜ Ödev
TBMYO Elektronik Tekn -2 ELT202-Sistem Analizi ve Tasarımı (Yüksüz) 0 0 0 Öğr.Gör. Ramazan ÖTÜ Ödev
TBMYO İnşaat Teknolojisi-1/A INP106-Yapı Resmi 2 2 0 Öğr.Gör. Gülsüm ŞİMŞEK Ödev
TBMYO İnşaat Teknolojisi-1/B INP106-Yapı Resmi 2 2 0 Öğr.Gör. Gülsüm ŞİMŞEK Ödev
TBMYO İnşaat Teknolojisi -2/B INP230-Proje Etüdü ve Uygulaması       3 0 0 Öğr.Gör. Gülsüm ŞİMŞEK Ödev
TBMYO Yapı Denetimi -1 YAP108-Meslek Resmi 2 2 0 Öğr.Gör. Gülsüm ŞİMŞEK Ödev
TBMYO Yapı Denetimi -2 YAP214-Çelik Yapılar 3 0 0 Öğr.Gör. Gülsüm ŞİMŞEK Ödev
TBMYO İnşaat Teknolojisi-1/A INP104-Arazi Ölçmeleri      3 0 0 Öğr.Gör. Doğanay YILMAZ Ödev
TBMYO İnşaat Teknolojisi-1/B INP104-Arazi Ölçmeleri  3 0 0 Öğr.Gör. Doğanay YILMAZ Ödev
TBMYO İnşaat Teknolojisi-2/A INP202-Yapı Metrajı ve Maliyet     2 2 0 Öğr.Gör. Doğanay YILMAZ Ödev
TBMYO İnşaat Teknolojisi-2/B INP202-Yapı Metrajı ve Maliyet 2 2 0 Öğr.Gör. Doğanay YILMAZ Ödev
TBMYO Yapı Denetimi-2 YAP202-Zemin Mek. ve Temel İnş. 2 0 0 Öğr.Gör. Doğanay YILMAZ Ödev
TBMYO Yapı Denetimi-2 YAP206-Metraj ve Keşif İşleri 2 2 0 Öğr.Gör. Doğanay YILMAZ Ödev
TBMYO İnşaat Teknolojisi-1/A INP102-Yapı Statiği ve Mukavemet      2 2 0 Öğr.Gör. Enver YILMAZ Ödev
TBMYO İnşaat Teknolojisi-1/B INP102-Yapı Statiği ve Mukavemet 2 2 0 Öğr.Gör. Enver YILMAZ Ödev
TBMYO İnşaat Teknolojisi-2/A INP214-Atık Sular ve Çevre Sağlığı     3 0 0 Öğr.Gör. Enver YILMAZ Ödev
TBMYO İnşaat Teknolojisi-2/B INP214-Atık Sular ve Çevre Sağlığı 3 0 0 Öğr.Gör. Enver YILMAZ Ödev
TBMYO Yapı Denetimi -1 INP102-Yapı Statiği ve Mukavemet 2 2 0 Öğr.Gör. Enver YILMAZ Ödev
TBMYO İnşaat Teknolojisi -1/A INP108-Beton Teknolojisi   2 2 0 Öğr.Gör. M. Selçuk GÜNER Ödev
TBMYO İnşaat Teknolojisi -1/B INP108-Beton Teknolojisi   2 2 0 Öğr.Gör. M. Selçuk GÜNER Ödev
TBMYO Yapı Denetimi -1 INP108-Beton Teknolojisi   2 2 0 Öğr.Gör. M. Selçuk GÜNER Ödev
TBMYO Yapı Denetimi -1 YAP212-İnşaat Laboratuvarı 3 0 0 Öğr.Gör. M. Selçuk GÜNER Ödev
TBMYO İnşaat Teknolojisi -2/A INP230-Proje Etüdü ve Uygulaması       3 0 0 Öğr.Gör. M. Selçuk GÜNER Ödev
TBMYO İnşaat Teknolojisi -2/A INP224-Bilgisayar Destekli Proje Analizi 3 0 0 Öğr.Gör. Mustafa DEMİRCİ Ödev
TBMYO İnşaat Teknolojisi -2/B INP224-Bilgisayar Destekli Proje Analizi 3 0 0 Öğr.Gör. Mustafa DEMİRCİ Ödev
TBMYO İnşaat Teknolojisi -2/A INP228-Bilgisayar Destekli Tasarım   3 0 0 Öğr.Gör. Mustafa DEMİRCİ Ödev
TBMYO İnşaat Teknolojisi -2/B INP228-Bilgisayar Destekli Tasarım 3 0 0 Öğr.Gör. Mustafa DEMİRCİ Ödev
TBMYO Yapı Denetimi -2 INP224-Bilgisayar Destekli Proje Analizi 3 0 0 Öğr.Gör. Mustafa DEMİRCİ Ödev
TBMYO Yapı Denetimi -2 YAP204-Yapılarda Hasar Tespiti Onar.ve Güç. 2 0 0 Öğr.Gör. Mustafa DEMİRCİ Ödev
TBMYO Yapı Denetimi -2 YAP 106-İstatistik 2 0 0 Öğr.Gör. Yavuz KARPUZ Ödev
TBMYO Kimya Teknolojisi-1 MAT114-Matematik 2 0 0 Öğr.Gör. Yavuz KARPUZ Ödev
TBMYO Kimya Teknolojisi-1 KTE104-Genel Kimya Laboratuvarı-II (Grup-I) 0 0 2 Dr.Öğr.Üyesi Kaan KARAOĞLU Ödev
TBMYO Kimya Teknolojisi-1 KTE108-Kalite Yönetimi 2 0 0 Dr.Öğr.Üyesi Kaan KARAOĞLU Online Sınav
TBMYO Kimya Teknolojisi-1 KTE112-Çevre Kimyası 3 0 0 Dr.Öğr.Üyesi Kaan KARAOĞLU Online Sınav
TBMYO Kimya Teknolojisi-2 KTE222-Proje 0 4 0 Dr.Öğr.Üyesi Kaan KARAOĞLU Proje
TBMYO Kimya Teknolojisi-1 KTE104-Genel Kimya Laboratuvarı-II (Grup-II) 0 0 2 Doç.Dr. Fatih YILMAZ Ödev
TBMYO Kimya Teknolojisi-2 KTE224-Endüstriyel Analiz Laboratuvarı 0 0 4 Doç.Dr. Fatih YILMAZ Ödev
TBMYO Kimya Teknolojisi-2 KTE202-Organik kimya 4 0 0 Doç.Dr. Fatih YILMAZ Ödev
TBMYO Kimya Teknolojisi-2 KTE216-Stokiyometri 3 0 0 Doç.Dr. Fatih YILMAZ Ödev
TBMYO Kimya Teknolojisi-1 KTE102-Genel Kimya-II 4 2 0 Öğr.Gör. Zeynep LEVENT Ödev
TBMYO Kimya Teknolojisi-1 KTE106-Analitik Kimya 4 0 0 Öğr.Gör. Zeynep LEVENT Ödev
TBMYO Kimya Teknolojisi-2 KTE218-Analitik Kimyada Zenginleştirme Yöntemleri 3 0 0 Öğr.Gör. Zeynep LEVENT Ödev
TBMYO Makine-2/Mak. Res-2 MKN206/MRS212 Hidrolik Pnömatik Sistemler 2 2 0 Öğr.Gör. Adem KALENDER Ödev
TBMYO Makine-1 MKN112- İmalat İşlemleri-I 2 2 0 Öğr.Gör. Adem KALENDER Ödev
TBMYO Makine-2 MKN220- İşletme Yönetimi ve Girişimcilik 3 0 0 Öğr.Gör. Adem KALENDER Ödev
TBMYO Mak- Res-I MRS104 -Temel İmalat İşlemleri (Grup-I) 2 2 0 Öğr.Gör. Adem KALENDER Ödev
TBMYO Mak- Res-2, Mak.-2 MKN208 -Sistem Analizi ve Tasarımı (II. Grup) 2 0 0 Öğr.Gör. Adem KALENDER Ödev
TBMYO Makine Resim-1 MKN102- Mukavemet 2 0 0 Öğr.Gör. Hüseyin Avni TAŞDELEN Ödev
TBMYO Makine Resim-1 MKN106 -Makine Resmi 2 2 0 Öğr.Gör. Hüseyin Avni TAŞDELEN Ödev
TBMYO Makina-1 MKN102-Mukavemet 2 0 0 Öğr.Gör. Hüseyin Avni TAŞDELEN Ödev
TBMYO Makine- Res.-2 Makine-2.İkl.Soğ.Tek-2 ISY210-Kalite Güvencesi ve Standartları 2 0 0 Öğr.Gör. Hüseyin Avni TAŞDELEN Ödev
TBMYO Mak-Res.-2 Mak 2 MKN208-Sistem Analizi ve Tasarımı (I.Grup) 2 0 0 Öğr.Gör. Hüseyin Avni TAŞDELEN Ödev
TBMYO Makine Resim-1 ISG102-İş Sağlığı ve Güvenliği 3 0 0 Öğr.Gör. Hüseyin Avni TAŞDELEN Ödev
TBMYO Makine-1,İkl.ve Soğ.-1 ISG102-İş Sağlığı ve Güvenliği 3 0 0 Öğr.Gör. Hüseyin Avni TAŞDELEN Ödev
TBMYO Makine-1 MKN11- İmalat İşlemleri-I 2 2 0 Öğr.Gör. Abdullah AYAZ Ödev
TBMYO Makine-1 MKN114-Meslek Teknolojisi-II 2 0 0 Öğr.Gör. Abdullah AYAZ Ödev
TBMYO Mak. Res-1 MRS104-Temel İmalat İşlemleri  (Grup-II) 2 2 0 Öğr.Gör. Abdullah AYAZ Ödev
TBMYO Makine MKN106-Makine Resmi 2 2 0 Öğr.Gör. Abdullah AYAZ Ödev
TBMYO Makine-1 MKN11- İmalat İşlemleri-I 2 2 0 Öğr.Gör. Ahmet AKIN Ödev
TBMYO Makine-1 MKN108-Ölçme ve Kontrol 3 0 0 Öğr.Gör. Ahmet AKIN Ödev
TBMYO Mak- Res-1 MRS104-Temel İmalat İşlemleri        (Grup-III) 2 2 0 Öğr.Gör. Ahmet AKIN Ödev
TBMYO Makine-2 MKN216-İleri İmalat Yöntemleri 3 0 0 Öğr.Gör. Ahmet AKIN Ödev
TBMYO Mak.Res-1 MKN108-Ölçme ve Kontrol 3 0 0 Öğr.Gör. Ahmet AKIN Ödev
TBMYO Makine-2 MKN20- Bilgisayar Destekli Tasarım 1 2 0 Öğr.Gör. Murat CAN Ödev
TBMYO Makine-2 MKN218-Bilgisayar Destekli Montaj 3 0 0 Öğr.Gör. Murat CAN Ödev
TBMYO Makine-2 MKN204-CNC Freze Teknolojisi 3 0 0 Öğr.Gör. Murat CAN Ödev
TBMYO Mob. ve Dek. 1 MBD102-Ahşap Levha Üretimi 2 2 0 Dr.Öğr.Üyesi Hüseyin TAN Ödev
TBMYO Mob. ve Dek. 2 MBD218-Panel Mobilya İmalatı (Yüksüz) 0 0 0 Dr.Öğr.Üyesi Hüseyin TAN Ödev
TBMYO Mob. ve Dek. 2 MBD214-Dış Mekan Mobilyaları    (Yüksüz) 0 0 0 Dr.Öğr.Üyesi Hüseyin TAN Ödev
TBMYO Mob. ve Dek. 1 MBD112-Masif Mobilya 2 2 0 Dr.Öğr.Üyesi Mehmet BAHAROĞLU Ödev
TBMYO Mob. ve Dek. 1 MBD110-Bilgisayar Destekli Çizim 2 2 0 Dr.Öğr.Üyesi Mehmet BAHAROĞLU Ödev
TBMYO Mob. ve Dek. 1 MBD104-Mekan Donatı 3 0 0 Öğr.Gör. Tuba CAN Ödev
TBMYO Mob. ve Dek. 2 MBD114-Meslek Resmi 3 0 0 Öğr.Gör. Tuba CAN Ödev
TBMYO Mob. ve Dek. 2 MBD21- İç Mimari ve Dekorasyon (Yüksüz) 0 0 0 Öğr.Gör. Tuba CAN Ödev
TBMYO Otomotiv Teknolojisi-2 ISY238-Girişimcilik 2 0 0 Doç.Dr. Ahmet Raif ERYAŞAR Ödev
TBMYO Su Altı Teknolojisi-1 STP112-Sualtı Turizmi 2 0 0 Doç.Dr. Ahmet Raif ERYAŞAR Ödev
TBMYO Su Altı Teknolojisi-2 STP202-Gemicilik 2 0 0 Doç.Dr. Ahmet Raif ERYAŞAR Ödev
TBMYO Su Altı Teknolojisi-2 STP210-Dalış Mevzuatı 2 0 0 Doç.Dr. Ahmet Raif ERYAŞAR Ödev
TBMYO Otomotiv Teknolojisi-1 MRS110-Teknik Resim 1 2 0 Öğr.Gör. Ahmet İSMAİLOĞLU Ödev
TBMYO Otomotiv Teknolojisi-1 OTV112-Otomotiv Elektroniği 2 2 0 Öğr.Gör. Ahmet İSMAİLOĞLU Ödev
TBMYO Otomotiv Teknolojisi-1 OTV116-Ölçme Tekniği 2 0 0 Öğr.Gör. Ahmet İSMAİLOĞLU Ödev
TBMYO Otomotiv Teknolojisi-2 OTV218-Konfor Sistemleri 2 0 0 Öğr.Gör. Ahmet İSMAİLOĞLU Ödev
TBMYO Otomotiv Teknolojisi-2 OTV238-Serviste Davranış ve Kalite 2 0 0 Öğr.Gör. Ahmet İSMAİLOĞLU Ödev
TBMYO Otomotiv Teknolojisi-1 OTV104-Malzeme Teknolojisi 2 0 0 Dr.Öğr.Üyesi Semih Mahmut AKTARER Ödev
TBMYO Otomotiv Teknolojisi-2 ELT208-Bilgisayar Destekli Çizim 2 2 0 Dr.Öğr.Üyesi Semih Mahmut AKTARER Ödev
TBMYO Otomotiv Teknolojisi-2 OTV226-Otomotivde Malzeme Teknolojileri 2 0 0 Dr.Öğr.Üyesi Semih Mahmut AKTARER Ödev
TBMYO Otomotiv Teknolojisi-2 OTV220-Sistem Analizi ve Tasarımı 2 2 0 Dr.Öğr.Üyesi Semih Mahmut AKTARER Ödev
TBMYO Otomotiv Teknolojisi-1 OTV110-Dizel Motorlar Teknolojisi 2 2 0 Öğr.Gör. Sündüz KUK AKÇAİR Ödev
TBMYO Otomotiv Teknolojisi-1 OTV114-Termodinamik 2 2 0 Öğr.Gör. Sündüz KUK AKÇAİR Ödev
TBMYO Otomotiv Teknolojisi-2 OTV222-Taşıt Mekaniği 2 2 0 Öğr.Gör. Sündüz KUK AKÇAİR Ödev
TBMYO Su Altı Teknolojisi-2 STP220-Su Altı Projeleri 2 0 0 Doç.Dr. Kenan GEDİK Ödev
TBMYO Su Altı Teknolojisi-2 STP212-Su Altı Görüntüleme Teknikleri 2 0 0 Doç.Dr. Kenan GEDİK Ödev
TBMYO Su Altı Teknolojisi-1 STP108-Deniz Meteorolojisi 2 0 0 Doç.Dr. Kenan GEDİK Ödev
TBMYO Mob.ve Dek.2 ISY214-Kalite Güvence ve Standartları (Yüksüz) 0 0 0 Öğr.Gör. Hasan Oğuz İMAMOĞLU Ödev
TBMYO İnşaat Teknolojisi-2/A INP204-Girişimcilik-Kalite Güvence ve Standartları 2 0 0 Öğr.Gör. Hasan Oğuz İMAMOĞLU Ödev
TBMYO İnşaat Teknolojisi-2/B INP204-Girişimcilik-Kalite Güvence ve Standartları 2 0 0 Öğr.Gör. Hasan Oğuz İMAMOĞLU Ödev
TBMYO İnşaat Teknolojisi-1/A ISG102-İş Sağlığı ve Güvenliği 3 0 0 Öğr.Gör. Tanju MUTLU Ödev
TBMYO İnşaat Teknolojisi-1/B ISG102-İş Sağlığı ve Güvenliği 3 0 0 Öğr.Gör. Tanju MUTLU Ödev
TBMYO Yapı Denetimi-1 ISG102-İş Sağlığı ve Güvenliği 3 0 0 Öğr.Gör. Tanju MUTLU Ödev
TBMYO İnşaat Teknolojisi-2 ISY212-Genel ve Teknik İletişim.(Yüksüz) 0 0 0 Öğr.Gör. Tanju MUTLU Ödev
TBMYO Tekstil Teknolojisi-1 ENF112-Bilgi ve İletişim Teknolojisi 2 0 0 Öğr.Gör. Ahmet TAN Ödev
TBMYO Tekstil Teknolojisi-1 TEK108-Kumaş Tasarımı 2 0 0 Öğr.Gör. Ahmet TAN Ödev
TBMYO Tekstil Teknolojisi-1 TEK110-Genel Dokuma ve Örme Teknolojisi 2 0 0 Öğr.Gör. Ahmet TAN Ödev
TBMYO Tekstil Teknolojisi-1 TEK102-Hazır Giyim Üretimi 2 2 0 Öğr.Gör. Bilge HACIMURTAZAOĞLU Ödev
TBMYO Tekstil Teknolojisi-1 TEK106-Konfeksiyonda Kalite Kontrolü ve Planlaması 2 2 0 Öğr.Gör. Bilge HACIMURTAZAOĞLU Ödev
TBMYO Elektrik YBD110-Yabancı Dil II 2 0 0 Öğr.Gör. Seher AKTARER Online Sınav
TBMYO Elektronik Tekn. YBD110-Yabancı Dil II 2 0 0 Öğr.Gör. Seher AKTARER Online Sınav
TBMYO İklim S./Gaz T. T. YBD110-Yabancı Dil II 2 0 0 Öğr.Gör. Seher AKTARER Online Sınav
TBMYO Kimya Teknolojisi YBD110-Yabancı Dil II 2 0 0 Öğr.Gör. Seher AKTARER Online Sınav
TBMYO Mekatronik-1 YBD110-Yabancı Dil II 2 0 0 Öğr.Gör. Seher AKTARER Online Sınav
TBMYO Su Altı Teknolojisi/Su Ürünleri YBD110-Yabancı Dil II 2 0 0 Öğr.Gör. Seher AKTARER Online Sınav
TBMYO Geleneksel El S./ Tekstil T YBD110-Yabancı Dil II 2 0 0 Öğr.Gör. N. Ceren ÇAKMAK BALCI Online Sınav
TBMYO İnşaat Teknolojisi  1/A YBD110-Yabancı Dil II 2 0 0 Öğr.Gör. N. Ceren ÇAKMAK BALCI Online Sınav
TBMYO İnşaat Teknolojisi  1/B YBD110-Yabancı Dil II 2 0 0 Öğr.Gör. N. Ceren ÇAKMAK BALCI Online Sınav
TBMYO Makine YBD110-Yabancı Dil II 2 0 0 Öğr.Gör. N. Ceren ÇAKMAK BALCI Online Sınav
TBMYO Makine Resim Konstrüksiyon YBD110-Yabancı Dil II 2 0 0 Öğr.Gör. N. Ceren ÇAKMAK BALCI Online Sınav
TBMYO Mobilya ve D./Otomotiv T. YBD110-Yabancı Dil II 2 0 0 Öğr.Gör. N. Ceren ÇAKMAK BALCI Online Sınav
TBMYO Yapı Denetimi YBD110-Yabancı Dil II 2 0 0 Öğr.Gör. N. Ceren ÇAKMAK BALCI Online Sınav
TBMYO Kimya Teknolojisi KTE208-Biyokimya 3 0 0 Doç.Dr. Nimet BALTAŞ Ödev
TBMYO Yapı Denetimi 2 YAP210-Genel ve Mesleki Hukuk Bilgisi 2 0 0 Dr.Öğr.Üyesi Mehmet TATOĞLU Ödev
TBMYO İnşaat Teknolojisi -2/A INP216-İmar Mevzuatı ve Şantiye Organizasyonu 3 0 0 Öğr.Gör. Hamide DEMİRCİ Ödev
TBMYO İnşaat Teknolojisi -2/B INP216-İmar Mevzuatı ve Şantiye Organizasyonu 3 0 0 Öğr.Gör. Hamide DEMİRCİ Ödev
TBMYO Yapı Denetimi-2 YAP208-Yapı Denetim Uygulamaları 1 2 0 Öğr.Gör. Hamide DEMİRCİ Ödev
TBMYO Tüm Programlar TDL102- Türk Dili 2 0 0 Öğr.Gör.Salih LAKA Online Sınav
TBMYO Tüm Programlar ATA102-Atatürk İlkeleri ve İnkılap Tarihi-II 2 0 0 Öğr.Gör. Emre VARLI Online Sınav
 
 
 
UZAKTAN EĞİTİMLE VERİLEMEYECEK DERSLER
 
Birim Program Dersin Kodu-Adı T U L Dersin Öğretim Elemanı Ara sınav şekli
TBMYO Su Altı Teknolojisi-2 STP216-Su Altı Yapıları Danışmanlığı 2 0 0 Doç.Dr. Kenan GEDİK Yüz yüze
TBMYO Su Altı Teknolojisi-1 STP104-Temel Dalgıçlık II 2 2 0 Öğr.Gör.Tolga AKDEMİR Yüz yüze
TBMYO Su Altı Teknolojisi-1 STP106-Dalış Teorileri ve Dekompresyon 2 2 0 Öğr.Gör.Tolga AKDEMİR Yüz yüze
TBMYO Su Altı Teknolojisi-1 STP110-Dalış Sistemleri 2 2 0 Öğr.Gör.Tolga AKDEMİR Yüz yüze
TBMYO Su Altı Teknolojisi-2 STP204-Karışım Gaz Dalgıçlığı II 2 2 0 Öğr.Gör.Tolga AKDEMİR Yüz yüze
TBMYO Su Altı Teknolojisi-2 STP206-Sanayi Dalgıçlığı II 2 2 0 Öğr.Gör.Tolga AKDEMİR Yüz yüze
TBMYO Su Altı Teknolojisi-2 STP208-Kurtarma Dalgıçlığı 2 2 0 Öğr.Gör.Tolga AKDEMİR Yüz yüze
 

 

Hızlı Erişim